Skip to content

12-та Седница на Советот за развој

ДАТУМ

декември 10, 2020

Категории

На ден 26.11.2020, преку онлине платформата GoogleMeet, се одржа дванаесеттата седница на Советот за развој на ЈЗПР.

 

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy