Skip to content

14-та Седница на Советот за развој на ЈЗПР

ДАТУМ

март 17, 2021

Категории

На ден 16.03.2021, преку онлине платформата GoogleMeet, се одржа четиринаесеттата седница на Советот за развој на ЈЗПР.

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy