Skip to content

16-та Седница на Советот за развој

ДАТУМ

август 5, 2021

Категории

На ден 22.07.2021 се одржа шестнаесеттата седница на Советот за развој на Југозападниот плански регион.

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy