Skip to content

1-ва Седница на Советот за развој

ДАТУМ

февруари 2, 2022

Категории

На ден 03.12.2021 година, во Струга, се одржа првата седница на новиот состав на Советот за развој.

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy