Skip to content

Покана за првата форумска сесија

ДАТУМ

март 4, 2022

Центар за развој на Југозападниот плански регион во рамките на проектот “Одржлив и инклузивен рамномерен регионален развој“ кој го реализираат Министерството за локална самоуправа, Швајцарската агенција за развој и соработка и Бирото за регионален развој во соработка со Центарот за развој на Југозападниот регион, почнува со реализација на новиот циклус на  Регионални форуми.

Ни претставува посебна чест и задоволство да ве поканиме да учествувате на првата форумска сесија која ќе се одржи на 11.03.2022 година со почеток од 10:00 часот, Хотел ДРИМ во Струга.

Во прилог Покана и Дневен ред

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

1 Comment


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy