Skip to content

Обука за паметна специјализација

ДАТУМ

март 15, 2022

Категории

Центарот за развој на ЈЗПР, на ден 21.03.2022, во Хотел Дрим, со почеток во 10:00 ќасот, организира работилница на тема „ПАМЕТНА СПЕЦИЈАЛИЗАЦИЈА“.

Во прилог АГЕНДА

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy