Skip to content

Јавен повик од АФПЗРР

ДАТУМ

јуни 10, 2022

Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој објавува Јавен повик за доставување на барање за користење на средства од Програмата за финансиска поддршка на руралниот развој. Право на користење на средствата имат само единиците на локалната самоуправа.

 

Линк до јавниот повик:     https://ipardpa.gov.mk

 

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy