Skip to content

Покана за првата форумска сесија

ДАТУМ

октомври 20, 2022

Почитувани,

 

Центар за развој на Југозападниот плански регион во рамките на проектот “Одржлив и инклузивен рамномерен регионален развој“ – II фаза кој го реализираат Министерството за локална самоуправа, Швајцарската агенција за развој и соработка и Бирото за регионален развој во соработка со Центарот за развој на Југозападниот регион, почнува со реализација на новиот циклус на  Регионални форуми.

Ни претставува посебна чест и задоволство да ве поканиме да учествувате на првата форумска сесија која ќе се одржи на 26.10.2022 година со почеток од 11:00 часот, Хотел „Дрим“, Струга.

ПОКАНА И ДНЕВЕН РЕД

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy